Fizioterapijas grupas nodarbībās tiek realizēta mērķtiecīga programma ārstēšanas vai profilakses nolūkos.

Grupas nodarbībā īsteno aktīvu vingrojumu programmu, kas ir izstrādāta noteiktam laika periodam un tā ir vērsta uz konkrēta mērķa sasniegšanu (paredzot tā izvērtēšanu). Vingrojumiem programmā ir paredzēta pakāpeniska progresija un izaicinājums. Piemēram, kā mērķis var tikt izvirzīts  sava ķermeņa sajušanas un izprašanas uzlabošana; muguras lejasdaļas aktīvās stabilitātes uzlabošana un treniņš; līdzsvara un koordinācijas uzlabošana un treniņš un citu mērķu sasniegšanai. Grupu nodarbībās mijiedarbība starp grupas dalībniekiem dod iespēju savstarpējai komunikācijai un atbalstam, motivē un veicina mērķu sasniegšanu.

Katras nodarbības sākumā un beigās tiek kontrolēta katra dalībnieka subjektīvā pašsajūta un objektīvie rādītāji (piem., asinsspiediens, pulss), kā arī tiek apmācīta un attīstīta paškontroles spēja. Pirms dalības fizioterapijas grupas nodarbībā nepieciešama fizioterapeita konsultācija. Grupas nodarbības var tikt kombinētas ar individuālam fizioterapijas nodarbībām.

Fizioterapijas grupas nodarbības tiek organizētas mazajās grupās:  3 līdz 4 (5) dalībnieki, kas ļauj nodrošināt optimālu fizioterapeita pārraudzību. 

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.