Murmeltier Salbe -  Murkšķu tauku ziede

  • palīdz mazināt muskuļu saspringumu un tā radīto sāpīgumu - iedarbību var uzlabot, ziedes aplikāciju apvienojot ar masāžas vai pašmasāžas tehnikām;
  • palīdz mazināt iekaisumu (cīpslās, saitēs, muskuļos, locītavās) - iedarbību uzlabo kombinācija ar aukstuma aplikāciju (ziedes pēc aukstuma aplikācijas); 

Fizioterapijas ārstēšanas procesā iesakām kombinēt ar mīksto audu tehnikām un krioterapiju, kā arī pacientam patstāvīgi aplicējot mājās. 

Mājas apstākļos parasti rekomendē pielietot 1 - 2 x dienā problēmas zonai. 

Ziede sniedz patīkamu nomierinošu, atslābinošu un atvēsinošu efektu. Viegli iesūcas ādā. Ziedei piemīt krēmveida struktūra, tā satur 10-12% murkšķu tauku, D un E vitamīnu. Bez parafīna. 

Mandarīnu balzāms un Mandarīnu sprejs

  • palīdz mazināt muskuļu saspringumu un tā radīto sāpīgumu, izteikti stimulējot lokālo asinsriti, iedarbojoties reflektori uz mazajiem asinsvadiem (satur Ķīnas piparmētru);
  • palīdz mazināt piepūles radītās muskuļu sāpes (piem., pēc aktīvām sporta nodarbībām);
  • var izmantot kā "iesildīšanos" pirms fiziskajām (sporta) aktivitātēm (piem., pirms skriešanas uz kāju muskuļiem - m.triceps surae, m.quadriceps femoris).
Mandarīnu balzāms vai sprejs uzklāšanas sākumā sniedz patīkamu vēsumu sajūtu, kas pāriet kņudināšanā, vēlāk sniedzot atslābinošu un viegluma sajūtu. 

Fizioterapijas ārstēšanas procesā iesakām lietot nodarbības beigās. 

Mājas apstākļos parasti rekomendē pielietot 1 - 2 x dienā problēmas zonai ārstēšanas laikā vai pirms/pēc fiziskām aktivitātēm, pēc ilgstošas statiskas pozas, kombinējot ar aktīviem vingrojumiem, ilgtermiņā.

Ātri uzsūcas. Pēc ziedes uzklāšanas ieteicams mazgāt rokas. Pagatavots no augstas kvalitātes eļļām. Bez parafīna.

Pirkt tiešsaistē

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.