Mūsu komandā Evija strādā kopš 2013. gada, kad absolvēja RSU Rehabiltācijas fakultāti un ieguva fizioterapeita grādu. Evija ir mēķtiecīgi veidojusi savu profesionālo izaugsmi gan attīstot reflektīvu klīniskās prakses modeli, gan piedaloties tālākizglītības pasākumos - kursos un semināros. Evija padziļināja izpratni un pilnveidoja klīniskās prasmes par kompleksu muskuloskeletālo un motorās kontroles disfunkciju un tās korekcijas iespējām pacientiem ar sāpju sindromu (muguras, iegurņa, plecu joslā, ceļu loc.), fizikālo faktoru, kinezioloģiskās teipošanas izmantošanu un neirozinātnes atziņu pielietojumu pacientu ar hroniskām sāpēm ārstēšanā. Evija ir apguvusi Mulligan concept (NAGS, SNAGS, MWMs, PRPs etc.) un pilates metodi, ko integrē fizioterapijas ārstēšanas un veselības veicināšanas  programmās. 

Kopš 2014. gada Evija padziļināti interesējas par žokļa locītavas (jeb temparomandibulārās locītvavas, TML) disfunkciju un tās ārstēšanas iespējām, kā arī kopš 2015. gada strādā jaunizveidotajā RSU Stomatoloģijas institūta fizioterapijas kabinetā. Šajā klīniskajā specializācijā, Evija pēdējos gados ir gan uzkrājusi pieredzi praktiskajā darbā, gan izveidojusi sadarbību ar zobārstiem, kā arī apmeklējusi vairākus kursus (prof.Sabbagh; Alex Weden; BSCOSO Course; B.P.M.Verlinden) un pati lasījusi lekcijas un vadījusi seminārus par TML traucējumiem un to ārstēšanas iespējām. 2018. gadā Evija ieguva veselības zinātņu maģistra grādu (specializācija - fizioterapija, RSU), aizstāvot maģistra darbu „Uz pacientu vērsta prakse un klīniskā spriešana fizioterapijas procesā”. No 2018. gada Evija arī RSU Zobārstniecības fakultātes studentiem vada nodarbības par fizioterapijas iespējām TML traucējumu ārstēšanā. 

Evija jau kopš studiju gadiem ir bijusi sabiedriska aktīva - piedaloties studentu pašpārvaldes aktivitātēs, karjeras dienās, brīvprātīgā palīga darbā sociālajās kampaņās un konferenču organizācijā, savukārt, šobrīd Evija aktīvi iesaistās Latvijas Fizioterapeitu asociācijas pasākumos gan lasot lekcijas, gan vadot meistarklases. 


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.