Hiperbārā krioterapija jeb neirokriostimulācija

Hiperbārā krioterapijā jeb neirokriostimulācija, kā aukstuma avots tiek izmantots ogļskābā gāze, kas tiek pūsta ar augsta spiediena strūklu.

Metodes pamatā ir strauja temperatūras samazināšana no 32 līdz 2 grādiem ļoti īsā laika vienībā (20-30 sekunžu laikā), kā rezultātā veidojas “termālais šoks” jeb transkutānā sublimācija. 

Minētais fenomens – termālais šoks – rada izteiktu nociceptoru blokādi, kas izsauc sāpju samazināšanos (efekts saglabājas ilgstošā laikā pēc aplikācijas), asinsvadu (vazomtorā) reakcijā ir raksturīga īslaicīga asinsvadu sašaurināšanās, kam seko ilgstoša dziļo mazo asinsvadu paplašināšanās (apvienojot vazomotoro reakciju ar gāzes strūklas radīto spiedienu, iegūst izteiktu tūsku mazinošu efektu, kā arī kapilārās asisnsrites uzlabošanās). Aukstuma aplikācijas ietekmē samazinās iekaisuma aktivitāte, samazinās enzīnu aktivitāte (piem., locītavas skrimsli ietekmējošo), veido reflektoru kairinājumu un atbilstošo aktivizāciju, un citi efekti.

Esam uzkrājuši ilgu gadu pieredzi metodes pielietošanā, kā arī veikuši vairākus pētījumus, kas apstiprinājuši tās lietderību limfātiskās tūskas mazināšanā lasīt vairāk un muskuļu elastības uzlabošanā lasīt vairāk. Tādejādi pamatojot, ka šo metodi var lieliski iekļaut kompleksajā fizioterapijas ārstēšanas programmā, lai palīdzētu  sasniegt izvirzītos terapijas mērķus. 

Pirkumu grozs