Mūsu klīnikas speciālisti jau vairākus gadus ir iesaistījušies fizioterapijas aktualizēšanā pacientiem ar onkoloģiskajām saslimšanām. 

Fizioterapijas ārstēšanas metožu daudzveidība un to pielietošanas modifikāciju iespējas ļauj ikvienam pacientam piemeklēt tieši viņam atbilstošas un mērķtiecīgas metodes, sastādot individuālo fizioterapijas programmu, lai uzlabotu pašsajūtu un dzīves kvalitāti. 

Pētījumos ir pierādīts, ka fizioterapija (aktīvi fiziskie vingrojumi, ķermeņa apzināšanās tehnikas u.c.) palīdz pārvarēt gan onkoloģisko saslimšanu ārstēšanas laikā radušās blakus parādības vai komplikācijas, gan mazināt psihoemocionālo spriedzi un diskomfortu, sajūtot un pieņemot savu ķermeni lasīt vairāk

Fizioterapeits palīdzēs atrast un dozēt personas individuālajām spējām, vēlmēm un iespējām piemērotas fiziskās aktivitātes, kas kļūtu par ikdienas dzīves sastāvdaļu. Tādejādi veicinot un nostirpinot veselību, samazinot saslimšanas risku vai novēršot  saslimšanas pasliktināšanos, radot prieku un pārliecību par savu varēšanu! 

Piedāvājam fizioterapijas programmu pacientēm pēc krūts vēža ķirurģiskas operācijas sadarbībā ar Rozā vilciens labdarības fondu

Pirkumu grozs