Iegurnis ir kā apaļa dārgumu lāde, kuras malas veidotas no kaula, bet “grīda” no muskuļu kārtām, ko pieņems saukt par iegurņa pamatnes muskulatūru

Grūtniecība un dzemdības ir liels izaicinājums šiem muskuļiem, jo jānotur arī gaidāmā bērniņa svars un jaiztur ievērojams spiediens dzemdībās. Tas viss var atstāt būtiskas sekas uz iegurna pamatnes muskuļiem - sākot no plīsumiem dzemdībās līdz izmainītam (palielinātam vai samazinātam) muskuļu tonusam grūtniecības un pēcdzemdību periodā. Ievainota muskulatūra vairs nespēj pilnvērtīgi izpildīt savas funkcijas, tādēļ bieži vien attīstās to traucējumi - urīna un/vai fēču nesaturēšana, orgānu noslīdējumi, seksuālā disfunkcija u.c. veselības problēmas.

Lai izzinātu  likumsakarības un aktualizētu šīs delikātās veselības problēmas, lai nākotnē varētu palīdzēt tās risināt, sekmējot jauno māmiņu labsajūtu, tiek veikts pētījums (tuvāk lasīt Pētījuma protokols) - aptauja. 

Ja esi jaunā māmiņa ar 3-24 mēnešu vecu mazuli, aicinām piedalīties un  aizpildīt aptaujas anketu (tas aizņems aptuveni 7 minūtes). 
Aizpildīt anketu

No sirds pateicamies par veltīto laiku!Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .